Kes me oleme?

       Ettevõtjatena mõistame sinu ees seisvaid väljakutseid          Nõustame sind praktikutena, tuginedes isiklikule ärikogemusele

Kes me oleme?

Ettevõtjatena mõistame sinu  ees olevaid väljakutseid. Nõustame praktikutena, tuginedes pikale ärikogemusele.

Aarne Saareväli

Partner, äristrateegia ja ettevõtete finantseerimine

Aarnele meeldivad väljakutsed – mida keerulisem projekt, seda huvitavam. Tema tugevusteks on oskus näha prioriteete ja tegevusi, et jõuda lõppeesmärgini. Aarne tegutseb kiirelt, on järjekindel ja liigub alati edasi.

Ligi 10 aastat juhtis Aarne erinevaid Swedbanki finantseerimisüksusi, omandades eksperttaseme äripanganduse toodete osas. Panganduses tundis Aarne pigem end ettevõtete ärinõustajana ning seetõttu sündis 2005. aastal Business Advisor.

Business Advisori kaudu on Aarne korraldanud kümnete äriprojektide finantseerimist sadade miljonite eurode ulatuses, lisaks on Aarne tegutsenud nii juhi kui nõustajana väga erineva tegevusvaldkonnaga ettevõtetes. Tema ekspertiis hõlmab lisaks pangandusele  rahvusvahelist kaubandust, kinnisvara, tootmist, meditsiinisektorit, transporti ja logistikat, rohetehnoloogiaid ning infrastruktuuriettevõtteid.

Aarne on lõpetanud EBS-i rahvusvahelises ärijuhtimises MBA kraadiga.  Aarne suhtlemiskeelteks on nii kirjas kui kõnes eesti, vene, soome ja inglise keel.

Aarne Saareväli
Aarne Saareväli
Merle Saareväli
Merle Saareväli

Merle Saareväli

Partner, müük- ja turundus

Merle on töötanud panganduses, ettevõtete pearaamatupidajana ja vedanud alustavat ettevõtet kuni sellest sai absoluutne turuliider Baltikumis ja Soomes.

Eraettevõtluses tegutsenuna on Merle omandanud tervikliku kogemuse ettevõtte eduka turundamise protsessist, ta teab kuidas kõnetada ettevõtte kliente ja pakkuda kõrgetasemelist teenust. Merlel on võime näha äritegevust nii detailide kui ka suure pildi tasemel, luues seeläbi klientide, töötajate ja omanike omavahelise harmoonilise ja motiveeriva koostöö.

Merle tugevusteks on väga hea analüüsivõime ning oskus teha teha sisulist koostööd digiturunduse spetsialistidega, keskendudes tegevustele, mis kõige efektiivsemalt mõjutavad ettevõtte majandustulemusi. Ta on ehitanud ettevõtete tehnilisi süsteeme, sh. tegelenud kliendihaldustarkvara, tööprotsesside ja turundustegevuste automatiseerimisega. 

Merle on omandanud kõrgema majandushariduse EBS-s. Tema suhtlemiskeelteks on nii kirjas kui kõnes eesti, soome ja inglise keel.

Scroll to Top